Partnerzy

A. B. Szansa, spółka zależna Hubbell Ltd. Założona w 1907.Chance produkuje elektryczne produkty użytkowe do transportu i dystrybucji, jak również produkty dla telekomunikacji, budownictwa, rurociągi rynków konsumenckich. 

Więcej informacji

Od ponad 85 lat firma Altec dąży do doskonałości. Nasze produkty są liderami w branży, którzy nieustannie podnoszą poprzeczkę dzięki innowacyjnej konstrukcji produktu.

Więcej informacji

Socage to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą podnośników koszowych. 40 lat doświadczenia sprawia iż  nasze urządzenia cechuje jakość i niezawodność. 

Więcej informacji

Salisbury przez Honeywell jest wiodącym dostawcą wyposażenia ochrony osobistej. Honeywell jest zaangażowanie, jakość i bezpieczeństwo.

Więcej informacji


Palazzani to firma o ponad 70 letniej historii , specjalizująca się w produkcji sprzętu budowlanego i specjalistycznych podnośników gąsienicowych  o wysokości podnoszenia od 23 do 50m. 

Więcej informacji

Aldercote to brytyjski producent podnośników izolowanych do 1KV. Firma specjalizuje się w montażu urządzeń na podwoziach typu furgon oraz pickup.  

Więcej informacji

Movex to kanadyjski producent osprzętu i narzędzi wykorzystywanych przez firmy energetyczne przy pracach pod napięciem. Flagowym produktem firmy jest urządzenie pozwalające na zdalne podniesienie przewodów w technologii PPN

Więcej informacji

Oil & Steel jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą platform do pracy na wysokości na całym świecie. 

Więcej informacji