Partnerzy

A. B. Szansa, spółka zależna Hubbell Ltd. Założona w 1907.Chance produkuje elektryczne produkty użytkowe do transportu i dystrybucji, jak również produkty dla telekomunikacji, budownictwa, rurociągi rynków konsumenckich. 

Więcej informacji

Od ponad 85 lat firma Altec dąży do doskonałości. Nasze produkty są liderami w branży, którzy nieustannie podnoszą poprzeczkę dzięki innowacyjnej konstrukcji produktu.

Więcej informacji

Oil & Steel jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą platform do pracy na wysokości na całym świecie. 

Więcej informacji

Salisbury przez Honeywell jest wiodącym dostawcą wyposażenia ochrony osobistej. Honeywell jest zaangażowanie, jakość i bezpieczeństwo.

Więcej informacji


Palazzani to firma o ponad 70 letniej historii , specjalizująca się w produkcji sprzętu budowlanego i specjalistycznych podnośników gąsienicowych  o wysokości podnoszenia od 23 do 50m. 

Więcej informacji

Aldercote to brytyjski producent podnośników izolowanych do 1KV. Firma specjalizuje się w montażu urządzeń na podwoziach typu furgon oraz pickup. W ofercie firmy znajdują się również specjalistyczne rozwiązania na gąsienicach, pojazdy do odladzania samolotów, pojazdy serwisowe dla przemysłu wydobywczego. Urządzenia firmy Aldercote charakteryzuje niezawodność, jakość wykonania oraz innowacyjność.

Więcej informacji

Movex to kanadyjski producent osprzętu i narzędzi wykorzystywanych przez firmy energetyczne przy pracach pod napięciem. Flagowym produktem firmy jest urządzenie pozwalające na zdalne podniesienie przewodów w technologii PPN

Więcej informacji